Nowy Żłobek Kot Filemon!

Witamy Państwa !!!

Niepubliczny Żłobek „Kot Filemon” powstał we wrześniu 2017 r.

Funkcjonujemy w oparciu o Wpis do Rejestru Żłobków i Klubów Dziecięcych Miasta Lublin, pozytywną opinię Komendanta Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w zakresie warunków ochrony przeciwpożarowej, opinię Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego o spełnianiu warunków higieniczno-sanitarnych dla żłobka.

Nasza placówka stwarza dzieciom możliwość optymalnych oraz przyjaznych warunków do opieki, pielęgnacji i wszechstronnego rozwoju w kameralnych warunkach, możliwie jak najbardziej odzwierciedlających domową atmosferę. Żłobek uczy dzieci samodzielności, budowania własnego „ja” w otaczającej rzeczywistości w oparciu o wartości uniwersalne: dobra, piękna i prawdy. Współpraca z rodziną i indywidualizowanie oddziaływań opiekuńczo-wychowawczych stanowi dla nas priorytet  do kreatywnego działania. Gwarantujemy bezpieczne, radosne wzrastanie dzieci z uwzględnieniem ich indywidualnych upodobań i zdolności w klimacie wzajemnego szacunku i zaufania. Dążenie do jak najlepszej jakości opieki nad maluchami z uwzględnieniem funkcji wychowawczej i edukacyjnej, spełniającej oczekiwania Rodziców to nasza dewiza.

Niepubliczny Żłobek „Kot Filemon” jest placówką wyposażoną w nowoczesne zabawki i pomoce dydaktyczne dostosowane do dzieci w wieku od 0 do 3 lat.  Z nami dzieci chętnie poznają otaczający świat poprzez działalność twórczą, aktywność twórczą w oparciu o potrzeby własne i oczekiwania rodziców.

To miejsce przyjazne dzieciom i rodzicom, gdzie zabawa jest nauką, a nauka zabawą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *